ХІІІ сесія VІІІ скликання

Порядок денний
тринадцятої позачергової сесії
Великодобронської сільської ради VIII скликання
28.01.2022 р. від 15:00 (к. ч.)

Протокол

Проекти

324 Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.
325 Про затвердження річного звіту за 2021 рік.
326 Про внесення змін до рішення сільської ради від 23 грудня 2021 року «Про бюджет Великодобронської сільської територіальної громади на 2022 рік».
327 Про внесення змін до рішення сільської ради від 23 грудня 2021 року «Про бюджет Великодобронської сільської територіальної громади на 2022 рік» зі змінами.
328 Про внесення змін до рішення сільської ради від 23 грудня 2021 року № 298 «Про бюджет Великодобронської сільської територіальної громади на 2022 рік».
329 Про затвердження Положення Центру надання соціальних послуг Великодобронської сільської ради у новій редакції.
330 Про створення комунального підприємства «Імпульс» Великодобронської сільської ради та затвердження статуту.
331 Про призначення директора КП «Імпульс» Великодобронської сільської ради.
332 Про затвердження Положення про організацію та проведення ярмаркової та фестивальної діяльності на території Великодобронської територіальної громади.
333 Про прийняття на баланс сільської ради об'єкт нерухомого майна Комплекс.
334 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель в с. Велика Добронь, вул. Шкільна, буд. 6.
335 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель у постійне користування релігійній громаді реформатської церкви с. Мала Добронь.
336 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель у постійне користування релігійній громаді реформатської церкви с. Чомонин.
337 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання в оренду ПрАТ «Закарпаттяобленерго».
338 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення.
339 Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою Молнар Т.Т., мешканця с. Чомонин вул. Миру, буд. 309.
340 Про відмову в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власніст для ведення особистого селянського господарства гр. Стельмах В.В.
341 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
342 Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Сабов Е.Т.
343 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність Шомоді К.Т.
344 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність Бадо Т.Т.
345 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність.
346 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господаських будівель і споруд гр. Попович А.А.
347 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність.
348 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність Дудаш К.З.
349 Про надання дозволу на виголовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відведення/ меж в натурі земельної ділянки Бадо Б.М.
350 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відведення/ меж в натурі земельної ділянки Томаші А.В.
351 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відведення/ меж в натурі земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господаських будівель і споруд.
352 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відведення/ меж земельної ділянки гр. Надь О.О. мешканця с. Чомонин, вул. Роз, буд. 21.
353 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відведення/ меж в натурі земельної ділянки гр. Дудаш К.З.
354 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відведення/ меж в натурі земельної ділянки гр. Раті А.Ф.
355 Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за кошти державного та місцевого бюджетів в 2022 році.
356 Про затвердження штатних розписів закладів загальної середньої та дошкільної освіти на 2022 рік.
357 Про звіти старост Великодобронської сільської ради про проведену роботу за 2021 рік.
Поділитися: