Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Загальна площа земельної ділянки Малодобронського закладу дошкільної освіти ,відповідно Акту на право володіння земельною ділянкою - 0,2036 га.

Територія закладу огороджена, достатня для проведення прогулянок, рухливих ігор. Наявні різноманітні зелені насадження, сприяють залученню дітей до різних видів діяльності (спостережень, праці в природі, трудовій діяльності).

Групи мають ігрові майданчики, на яких наявні гойдалки, лавиці, гірки, пісочниці.

На спортивному майданчику наявні споруди для підлізання, метання в ціль, бігова доріжка.

Теплопостачання дошкільного закладу здійснюється від власної газової котельні.Заклад забезпечений холодною та гарячою проточною водою.Холодне водопостачання здійснюється від власного трубчатого колодязя. Для забезпечення гарячого водопостачання встановлені електроблойлери. Каналізація індивідуальна.

Заклад розташований в одноповерховій будівлі. Приміщення пристосоване із загальною площею 340 м. кв., розраховане на 2 групи.

Площа будівлі включає навчальні приміщення (2 групи) та адміністративно-господарські приміщення (харчоблок, кабінет директора, роздягальна для дітей, кабінет сестри медичної).

В групових приміщеннях облаштовано приймальну, ігрову, спальну, туалетну, буфетну кімнати згідно санітарних вимог.

У групах є достатня кількість різних іграшок і забезпечені дидактичними та наочними матеріалами. Є достатня кількість дитячої літератури: книжки з розвивальними завданнями, українські та угорські народні казки, книжки-картинки, тематичні альбоми тощо.

У всіх приміщеннях змішане освітлення (природне, штучне).

Встановлено прилади обліку водопостачання та водовідведення. Вентиляція примусова, припливно-витяжна, працює безперебійно.

Всі приміщення закладу дошкільної освіти облаштовані з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог, мають естетичний вигляд.

Ігрове обладнання на майданчиках надійно закріплене та безпечне в користуванні.

У дошкільному закладі підтримується належний протипожежний режим. Усі евакуаційні виходи утримуються у незахаращеному стані, протипожежне обладнання та інвентар знаходиться у визначених місцях. Заклад забезпечено в достатній кількості вогнегасниками. Облаштовано систему оповіщення про пожежу.

Обладнання харчоблоку:


з/п

Найменування технологічного обладнання

Кількість

1.

Електроплита (чотири секційні)

2

2.

Електробойлер

2

3.

Електрична вага

1

4.

Електром’ясорубка

1

5.

Холодильник побутовий

2

6.

Морозильна камера

1

Обладнання спортивної зали

Спортивне обладнання, інвентар

Кількість (шт.)

гімнастична стінка

2

лава гімнастична

1

м’ячі різного розміру

30

кеглі

1 набір

палиці гімнастичні

21

скакалки

28

мячики для метання

18

обручі

28

самокат

2

балансир

1

прапорці

20

гокарт дитячий

1

Ігровий зал естетично оформлена. В ній є фортепіано, ширма для демонстрування дорослими та дітьми лялькового театру, штучна ялинка з набором прикрас, килими, дитячі музичні інструменти, музично-дидактичні ігри, атрибути для виконання музично-ритмічних рухів, іграшки, стільці дитячі та дорослі тощо.

Директор Молнар Гайналка Б.

Поділитися: