V сесія VІІІ скликання

Порядок денний
п'ятої сесії
Великодобронської сільської ради VIII скликання
08.04.2021 р. від 15:00 (к. ч.)

Протокол

120 Про початок повноважень депутатів Великодобронської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області.
121 Про внесення змін до складу постійних комісій сільської ради.
122 Про затвердження актів прийому-передачі майна АЗПСМ с. Чомонин.
123 Про безкоштовну передачу основних засобів та інших матеріальних цінностей АЗПСМ с. Чомонин з балансу Великодобронської сільської ради у оперативне управління КМП «ЦПСМД Мукачівського району».
124 Про затвердження передавальних актів щодо передачі майна сільських рад, які припиняються в результаті реорганізації шляхом приєднання до Великодобронської сільської ради.
125 Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2020 року № 33 «Про бюджет Великодобронської сільської територіальної громади на 2021 рік».
126 Про затвердження Положення про відділ освіти, культури, молоді та спорту (нова редакція).
127 Про затвердження Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання у Великодобронській мистецькій школі.
128 Про затвердження статуту у новій редакції Демечівської початкової школи.
129 Про створення комісії з питань евакуації Великодобронської сільської ради.
130 Про затвердження договору про передачу коштів іншої субвенції з місцевого бюджету на надання соціальних послуг громадянам Чопської міської територіальної громади.
131 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання в оренду ПрАТ «Закарпаттяобленерго».
132 Про надання дозволу на розробку детального плану земельної ділянки релігійній громаді с. Велика Добронь.
133 Про надання дозволу на розробку детального плану земельної ділянки релігійній громаді с. Мала Добронь.
134 Про надання дозволу на розробку детального плану земельної ділянки релігійній громаді с. Чомонин.
135 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі земельної ділянки Боднар З.З.
136 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі земельної ділянки Боднар З.Я.
137 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Васильченко В.Р. у власність.
138 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.
139 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.
140 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність.
141 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Гіді Є.Ф. у власність.
142 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Фейеш І.Й. у власність.
143 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
144 Про рекламу на території Великодобронської сільської ради.
145 Про надання дозволу на розробку детального плану земельної ділянки гімназії с. Чомонин.
Поділитися: