Поліцейський офіцер громади прозвітував про пророблену роботу у 2023 році (ФОТО)

22 грудня 2023р. відбувся звіт роботи за 2 місяці від призначення на посаду поліцейського офіцера громади перед Великодобронською територіальною громадою поліцейським офіцером громади старшим лейтенантом поліції Романом Рубаном.

Перед початком звітування поліцейським офіцером громади було висловлено щиру подяку представникам Великодобронської сільської ради та депутатам сільської ради за підтримання проекту реформи Національної поліції, «Поліцейський офіцер громади», який направлений на безпеку та захист населення та орієнтований на потреби жителів.

У звіті були відмічені напрямки діяльності поліцейського громади, а саме: профілактична робота, надання допомоги жителям громади з різних питань, криміногенна обстановка на території громади, скоєні адміністративні та кримінальні правопорушення, вчасно реагував на проблеми жителів громади, запобігав вчиненню правопорушень та забезпечував громадський порядок.

Під час звіту було зазначено, що позитивних результатів в роботі вдалося досягти завдяки об’єднанню зусиль, цілковитого взаєморозуміння та взаємодії органу місцевого самоврядування, поліції та жителів Великодобронської територіальної громади, які поважають закон та права інших громадян.

Присутні на звіті висловили подяку за відповідальне ставлення до роботи офіцером громади.

Поділитися: