Х сесія VІІІ скликання

Порядок денний
десятої позачергової сесії
Великодобронської сільської ради VIII скликання
13.10.2021 р. від 15:00 (к. ч.)

Протокол

Проекти

230 Про підтвердження членства у Асоціації органів місцевого самоврядування «Об»єднання прикордонних органів самоврядування Закарпаття».
231 Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.
232 Про внесення змін до структури виконавчих органів Великодобронської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів.
233 Про внесення змін до штатних розписів закладів освіти Великодобронської сільської ради.
234 Про надання дозволу на сворення парку прапорів у с. Велика Добронь.
235 Про затвердження Програми соціального захисту населення Великодобронської сільської ради на 2021-2025 рр.
236 Про затвердження Положення про уповноважену особу з публічних закупівель.
237 Про приймання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Ужгородського району на баланс Великодобронської сільської ради.
238 Про затвердження «Програми забезпечення державної безпеки, протидії тероризму, контрабанді, корупції та організованій злочинності на 2021 рік».
239 Про внесення змін до рішення сільської ради від 23 грудня 2020 року №33 «Про бюджет Великодобронської сільської територіальної громади на 2021 рік із змінами.
240 Про затвердження детального плану території для забудови земельної ділянки Бадо М.Й.
241 Про затвердження детального плану території для забудови земельної ділянки для розміщення будинку ритуальних послуг в с. Мала Добронь.
242 Про затвердження детального плану території для забудови земельної ділянки для розміщення будинку ритуальних послуг в с. Чомонин.
243 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, припинення права постійного користування та передачу у власність земельних ділянок СФГ «Іштван».
244 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, припинення права постійного користування та передачу у власність земельних ділянок СФГ «Байус».
245 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки та передачу у власність.
246 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки та передачу у власність.
247 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки та передачу у власність.
248 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки та передачу у власність.
249 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки та передачу у власність гр. Крнутяк М.Ю.
250 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарств у власнісь.
251 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства Трухан М.Н. у власнісь.
252 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власнісь.
253 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування.
254 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність.
255 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки Верба Є.Ф.
256 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки Балог М.Ф.
257 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки Попп Т.О.
258 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку у власність.
259 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку у власність.
260 Про включення переліку другого типу обєктів комунальної власності Великодобронської сільськї ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.
261 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж у натурі земельної ділянки та передачу у власність.
262 Про внесення змін до рішення від 30 серпня 2021 р. № 228 «Про намір передачі в оренду нерухомого майна».
263 Про намір передачі в оренду нерухомого майна: частина одноповерхової нежитлової будівлі загальною площею 19,2 к.м., розташований за адресою: с. Чомонин, вул. Широка, буд. 2.
264 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.
265 Про передачу основних засобів та інших матеріальних цінностей з балансу Великодобронської сільської ради на баланс КЗ «Центр надання соціальних послуг».
266 Про затвердження «Порядку присвоєння та зміни поштових адрес (поділ з присвоєнням поштових адрес або окремого поштового номера) об'єктам будівництва та об'єктам нерухомого майна на території Великодобронської сільської ради».
267 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність.
268 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельних ділянок Великодобронського сільського споживчоготовариства.
Поділитися: