Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Територія закладу огороджена, достатня для проведення прогулянок, рухливих ігор. Наявні різноманітні зелені насадження, сприяють залученню дітей до різних видів діяльності (спостережень, праці в природі, трудовій діяльності).

Групи мають ігрові майданчики, на яких наявні гойдалки, лавиці, гіркі, пісочниці.

На спортивному майданчику наявні споруди для підлізання, метання в ціль.

Теплопостачання дошкільного закладу здійснюється від власної газової котельні. Заклад забезпечений холодною та гарячою проточною водою. Холодне водопостачання здійснюється від власного трубчатого колодязя. Для забезпечення гарячого водопостачання встановлені електробойлери. Каналізація власна.

Заклад розташований в двох поверховій будівлі. Приміщення типове із загальною площею 660 м. кв., розраховане на 7 групи.

Площа будівлі включає навчальні приміщення (7 групи, музична зала) та адміністративно-господарські приміщення (харчоблок, пральня, кабінет директора, кабінет медичної сестри, методичний кабінет, електрощитова, склади).

В групових приміщеннях облаштовано приймальну, ігрову, спальну, туалетну, буфетну кімнати згідно санітарних вимог.

У групах є достатня кількість різних іграшок: будівельно-конструкторські, настільні, друковані, дидактичні ігри тощо. Групи забезпечені дидактичними та наочними матеріалами. Є достатня кількість дитячої літератури: книжки з розвивальними завданнями, українські та угорські народні казки, книжки-картинки, тематичні альбоми тощо.

У всіх приміщеннях змішане освітлення (природне, штучне). Основні гігієнічні вимоги штучного освітлення (достатність, рівномірність розподілу, відсутність блиску) виконуються.

Вентиляція примусова, припливно-витяжна, працює безперебійно.

Всі приміщення закладу дошкільної освіти облаштовані з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог, мають естетичний вигляд.

Ігрове обладнання на майданчиках надійно закріплене та безпечне в користуванні.

У дошкільному закладі підтримується належний протипожежний режим. Усі евакуаційні виходи утримуються у незахаращеному стані, протипожежне обладнання та інвентар знаходиться у визначених місцях. Заклад забезпечено в достатній кількості вогнегасниками.

Електричні обладнання закладу:

з/п

Найменування технологічного обладнання

Кількість

1.

Електроплита (чотири секційні)

2

2.

Електробойлер

5

3.

Електрична вага

1

4.

Електром’ясорубка

1

5.

Холодильник побутовий

2

6.

Морозильна камера

1

7.

Стиральна машина

2

8.

Праска

1

Обладнання спортивної зали

Спортивне обладнання, інвентар

Кількість (шт.)

гімнастична стінка

4

лава гімнастична

6

м’ячі різного розміру

30

кеглі

2 набір

палиці гімнастичні

30

скакалки

25

м’ячики для метання

24

обручі

35

самокат

2

балансир

1

прапорці

20

м’яч для фітнеса

2

флексбол

5

фітнес- килимок

19

велосипед 3-х колесний

1

м’які м’ячики

1

набір для тениса

3

гокарт дитячий

1

Музична зала естетично оформлена. В ній є фортепіано, ширма для демонстрування дорослими та дітьми лялькового театру, килими, дитячі музичні інструменти, музично-дидактичні ігри, атрибути для виконання музично-ритмічних рухів, іграшки, стільці дитячі та дорослі тощо.

Директор Марія РАТІ

Поділитися: