2 пленарне засідання

Порядок денний
Друге засідання восьмої сесії VIII скликання
21.07.2021 р.
15:00 (к. ч.)

210 Про внесення змін до рішення сільської ради від 23 грудня 2020 року №33 «Про бюджет Великодобронської сільської територіальної громади на 2021 рік» із змінами.
211 Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за І півріччя 2021 року.
212 Про внесення змін до штатного розпису Великодобронського Ліцею Великодобронської сільської ради.
213 Про внесення змін до структури та чисельності закладів культури Великодобронської сільської ради на 2021 рік.
214 Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Великодобронської сільської ради на 2021 рік.
215 Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану села Велика Добронь Ужгородського району Закарпатської області з поєднанням з детальним планом території окремих частин населеного пункту.
216 Про затвердження експертної оцінки обєктів комунального майна.
217 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель в с. Мала Добронь.
218 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель в с. Велика Добронь.
219 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки та передачу у власність.
220 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки Бара О.А.
221 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності.
222 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок несільськогосподарськогго призначення право власності на які підлягає продажу на земельних торгах та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок.
223 Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок право власності на які виставляється на земельні торги окремими лотами.
224 Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхозяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Великодобронської сільської ради.
225 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.

Поділитися: