ХІІ сесія VІІІ скликання

Порядок денний
дванадцятої сесії
Великодобронської сільської ради VIII скликання
23.12.2021 р. від 15:00 (к. ч.)

297 Про звіт сільського голови.
298 Про бюджет Великодобронської сільської територіальної громади на 2022 рік.
299 Про придбання сценічних костюмів для хору Великодобронської сільської ради «Незабудка».
300 Про Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Великодобронської ТГ на 2021-2023 роки.
301 Про Програму організації та забезпечення мобілізаційної підготовки, територіальної оборони, призову на строкову військову службу та військово-патріотичного виховання населення Великодобронської ТГ на 2022 рік.
302 Про Програму організації та забезпечення мобілізаційної підготовки, розміщення формування 68 батальону територіальної оборони, проведення заходів єдиного стрілецького дня, нарощення системи управління (зв'язку) на 2022-2023 роки.
303 Про затвердження Програми забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобам та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання на 2022 рік.
304 Про Програму оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів відпочинку на 2022-2025 роки.
305 Про план діяльності з підготовки Проєктів регуляторних актів Великодобронської сільської ради на 2022 рік.
306 Про план роботи Великодобронської сільської ради на 2022 рік.
307 Про затвердження структури виконавчих органів Великодобонської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів.
308 Про умови оплати праці Великодобронського сільського голови та затвердження Положення про преміювання працівників апарату Великодобронської сільської ради.
309 Про розгляяд заяви Сані П Роберта Ернестовича. Мешканця с. ВеликаДобронь, вул. Інтернаціональна, буд. 3.
310 Про передачу майна у власність.
311 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки та передача у власність Гучок І.І.
312 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки Верба Є.Ф.
313 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки гр. Шандор Ф.Ф.
314 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки гр. Шандор О.А.
315 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж земельної ділянки, припинення договору оренди та передачу у власність земельної ділянки члену ФГ «Балінт» Балінт М.О.
316 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
317 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
318 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та облуговування житлового будинку у власність Годор Ю.Ю.
319 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність.
320 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність.
321 Про затвердження детального плану території земельнї ділянки Васильченко І.В.
322 Про включення переліку другого типу обєктів комунальної власності Великодобронської сільської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.
323 Про внесення змін до рішення сільської ради від 23 грудня 2020 року №33 «Про бюджет Великодобронської сільської територіальної громади на 2021 рік із змінами.

Протокол

Порядок денний Проєкт рішення Рішення
1. Звіт сільського голови.
2. Про бюджет Великодобронської сільської територіальної громади на 2022 рік.
3. Про придбання сценічних костюмів для хору Великодобронської сільської ради «Незабудка».
4. Про Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Великодобронської ТГ на 2021-2023 роки.
5. Про Програму організації та забезпечення мобілізаційної підготовки, територіальної оборони, призову на строкову військову службу та військово–патріотичного виховання населення Великодобронської ТГ на 2022 рік.
6. Про Програму організації та забезпечення мобілізаційної підготовки, розміщення формування 68 батальйону територіальної оборони, проведення заходів єдиного стрілецького дня, нарощення системи управління (зв'язку) на 2022-2023 роки.
7. Про затвердження Програми забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобам та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання на 2022 рік.
8. Про Програму оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів відпочинку на 2022-2025 роки.
9. Про план діяльності з підготовки Проєктів регуляторних актів Великодобронської сільської ради на 2022 рік.
10. Про план роботи Великодобронської сільської ради на 2022 рік.
11. Про затвердження структури виконавчих органів Великодобронської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів.
12. Про умови оплати праці Великодобронського сільського голови та затвердження Положення про преміювання працівників апарату Великодобронської сільської ради.
13. Про розгляд заяви Сані П Роберта Ернестовича. Мешканця с. ВеликаДобронь, вул. Інтернаціональна, 3.
14. Про передачу майна у власність.
15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки та передача у власність Гучок І.І.
16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки Верба Є.Ф.
17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки гр. Шандор Ф.Ф.
18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки гр. Шандор О.А.
19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж земельної ділянки, припинення договору оренди та передачу у власність земельної ділянки члену ФГ «Балінт» Балінт М.О.
20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність:
21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність:
22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку у власність Годор Ю.Ю.
23. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність:
24. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність:
25. Про затвердження детального плану території земельні ділянки Васильченко І.В.
26. Про включення переліку другого типу об'єктів комунальної власності Великодобронської сільської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.
27. Про внесення змін до рішення сільської ради від 23 грудня 2020 року №33 «Про бюджет Великодобронської сільської територіальної громади на 2021 рік із змінами.
Поділитися: