1 пленарне засідання

Порядок денний
перше пленарне засідання восьмої сесії
Великодобронської сільської ради VIII скликання
14.07.2021 р. 15:00 (к. ч.)

181 Про створення та затвердження статутів будинків культури Великодобронської сільської ради Ужгородського району, Закарпатської області.
182 Про приймання майна, основних засобів та інших матеріальних цінностей АЗПСМ с. Велика Добронь, с. Мала Добронь, та ФАП с. Тисаагтелек у комунальну власність Великодобронської сільської ради з балансу КНП «УРЦ ПМСД Ужгородської районної ради».
183 Про передачу основних засобів та інших матеріальних цінностей АЗПСМ с. Велика Добронь, с. Мала Добронь, та ФАП с. Тисаагтелек з балансу Великодобронської сільської ради в оперативне управління КНП «УРЦ ПМСД Ужгородської районної ради».
184 Про прийняття майна КНП «Ужгородськох районної клінічної лікарні Ужгородської районної ради Закарпатської області» у комунальну власність Великодобронської сільської ради.
185 Про внесення змін до рішення сільської ради від 23 грудня 2020 року №33 «Про бюджет Великодобронської сільської територіальної громади на 2021 рік із змінами.
186 Про відпустку сільського голови.
187 Про створення офіційного гербу територіальної громади Великодобронської сільської ради.
188 Про встановлення місцевих податків та зборів на 2022 рік.
189 Про затвердження положень про місцеві податкі та збори.
190 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Гучок Г.Ю. у власність.
191 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
192 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
193 Про надання дозволу на виготовлення проекту зесмлеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
194 Про надання дозволу на виготовлення проекту зесмлеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
195 Про затвердження проекту зесмлеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність.
196 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та ослуговування житлових будинків в с. Демечі, вул. Травнева у власність.
197 Про прийняття у комунальну власність територіальної громади нерухомого майна Катони І.І.
198 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки Дудаш К.З.
199 Про надання дозволу на поділ земельної ділянки СФГ «Байус».
200 Про надання дозволу на поділ земельної ділянки СФГ «Іван».
201 Про надання дозволу на поділ земельної ділянки СФГ «Іштван».
202 Про надання дозволу на розробку детального плану земельної ділянки Васильченко І.В.
203 Про надання дозволу на розробку детального плану земельної ділянки Бадо М.Й.
204 Про надання дозволу на розробку детального плану земельної ділянки Раті А.Й.
205 Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земель с. Чомонин.
206 Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку у власність.
207 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання в оренду ПрАТ «Закарпаттяобленерго».
208 Про надання дозволу на рохзробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду прАТ «Закарпаттяобленерго».
209 Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на облаштування стоянки на вулиці Шкільна.

Протокол

Порядок денний Проєкт рішення Рішення
1. Про затвердження статутів будинків культури Великодобронської сільської ради Ужгородського району, закарпатської області.
2. Про приймання майна, основних засобів та інших матеріальних цінностей АЗПСМ с. Велика Добронь, с. Мала Добронь, та ФАП с. Тисаагтелек у комунальну власність Великодобронської сільської ради з балансу КНП «УРЦ ПМСД Ужгородської районної ради».
3. Про передачу основних засобів та інших матеріальних цінностей АЗПСМ с. Велика Добронь, с. Мала Добронь, та ФАП с. Тисаагтелек з балансу Великодобронської сільської ради в оперативне управління КНП «УРЦ ПМСД Ужгородської районної ради».
4. Про прийняття майна КНП «Ужгородськох районної клінічної лікарні Ужгородської районної ради Закарпатської області» у комунальну власність Великодобронської сільської ради.
5. Про внесення змін до рішення сільської ради від 23 грудня 2020 року №33 «Про бюджет Великодобронської сільської територіальної громади на 2021 рік із змінами.
6. Про відпустку сільського голови.
7. Про створення офіційного гербу територіальної громади Великодобронської сільської ради.
8. Про встановлення місцевих податків та зборів на 2022 рік. №188
9. Про затвердження положень про місцеві податкі та збори.
10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Гучок Г.Ю. у власність.
11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
13. Про надання дозволу на виготовлення проекту зесмлеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
14. Про надання дозволу на виготовлення проекту зесмлеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
15. Про затвердження проекту зесмлеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та ослуговування житлових будинків в с. Демечі, вул. Травнева у власність.
17. Про згоду на добровільну відмову від права власності та прийняття на користь комунальної власності територіальної громади нерухомого майна Катони І. І.
18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки Дудаш К. З.
19. Про надання дозволу на поділ земельної ділянки СФГ «Байус».
20. Про надання дозволу на поділ земельної ділянки СФГ «Іван».
21. Про надання дозволу на поділ земельної ділянки СФГ «Іштван».
22. Про надання дозволу на розробку детального плану земельної ділянки Васильченко І. В.
23. Про надання дозволу на розробку детального плану земельної ділянки Бадо М. Й.
24. Про надання дозволу на розробку детального плану земельної ділянки Раті А. Й.
25. Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земель с. Чомонин. №205
26. Про наданя дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної дфлянки для будівництва та обслуговування житлового будинку у власність.
27. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку у власність.
28. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання в оренду ПрАТ «Закарпаттяобленерго».
29. Про надання дозволу на рохзробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду прАТ «Закарпаттяобленерго».
30. Про надання дозволу на виготовлення проектно–кошторисної документації на облаштування стоянки на вулиці Шкільна.
Поділитися: