ХІ сесія VІІІ скликання

Порядок денний
одинадятої сесії
Великодобронської сільської ради VIII скликання
19.11.2021 р. від 15:00 (к. ч.)

Протокол

Проекти

269 Про затвердження мережі закладів освіти на 2021-2022 навчальний рік.
270 Про розгляд листа ГО «За Демократичне Виборче Право».
271 Про розгляд листа ГО «За Демократичне Виборче Право».
272 Про внесення змін до рішення сільської ради від 23 грудня 2020 року «Про бюджет Великодобронської сільської територіальної громади на 2021 рік із змінами.
273 Про преміювання сільського голови на день самоврядування.
274 Про підписання договорів оренди комунального майна другого типу Великодобронської сільської ради.
275 Про затвердження символіки Великодобронської територіальної громади.
276 Про оформлення права комунальної власності на нежитлову будівлю в с. Велика Добронь, вул. Фюрде, буд. 6.
277 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки в с. Велика Добронь вул. Фюрде, буд. 6.
278 Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Великодобронської сільської ради.
279 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель с. Мала Добронь.
280 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель с. Демечі.
281 Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок право оренди на які виставляється на земельні торги окремими лотами.
282 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.
283 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки та передачу у власність.
284 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки гр. Копілець В.В.
285 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки гр. Кумарі С.В.
286 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки Катона І.А.
287 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
288 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
289 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність.
290 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
291 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Сані-Фері Т.К. у власність.
292 Про затвердження звіту з експертно грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, яка підлягає продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону та проведення торгів (с. Велика Добронь вул. Малодобронська діл 1.
293 Про затвердження звіту з експертно грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, яка підлягає продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону та проведення торгів (с. Велика Добронь вул. Малодобронська діл 2.
294 Про затвердження звіту з експертно грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, яка підлягає продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону та проведення торгів (с. Велика Добронь вул. Малодобронська діл 3.
295 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.
296 Про списання залишків коштів сільського бюджету, заблокованих на рахунках АК АПБ «Україна».
Поділитися: