Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Загальна площа земельної ділянки Чомонинського закладу дошкільної освіти (дитячий садок), відповідно Акту на право володіння земельною ділянкою - 0,5557 га.

Територія закладу огороджена, достатня для проведення прогулянок, рухливих ігор. Наявні різноманітні зелені насадження, сприяють залученню дітей до різних видів діяльності (спостережень, праці в природі, трудовій діяльності).

Групи мають ігрові майданчики, на яких наявні гойдалки, лавиці, гірки, пісочниці.

Теплопостачання дошкільного закладу здійснюється від котельні на дровах. Заклад забезпечений холодною та гарячою проточною водою. Холодне водопостачання здійснюється від власного трубчатого колодязя. Для забезпечення гарячого водопостачання встановлені електроблойлери. Каналізація індивідуальна.

Заклад розташований в одноповерховій будівлі. Приміщення типове із загальною площею 388,8 м. кв., розраховане на 3 групи.

Площа будівлі включає навчальні приміщення (3 групи, музична зала) та адміністративно-господарські приміщення (харчоблок, пральня, кабінет завідувача.

В групових приміщеннях облаштовано приймальну, ігрову, спальну, туалетну, згідно санітарних вимог.

У групах є достатня кількість різних іграшок: будівельно-конструкторські, настільні, друковані, дидактичні ігри тощо. Групи забезпечені дидактичними та наочними матеріалами. Є достатня кількість дитячої літератури: книжки з розвивальними завданнями, українські та угорські народні казки, книжки-картинки, тематичні альбоми тощо.

У всіх приміщеннях змішане освітлення (природне, штучне). Основні гігієнічні вимоги штучного освітлення (достатність, рівномірність розподілу, відсутність блиску) виконуються.

Встановлено прилади обліку водопостачання та водовідведення.

Всі приміщення закладу дошкільної освіти облаштовані з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог, мають естетичний вигляд.

Ігрове обладнання на майданчиках надійно закріплене та безпечне в користуванні.

У дошкільному закладі підтримується належний протипожежний режим. Усі евакуаційні виходи утримуються у незахаращеному стані, протипожежне обладнання та інвентар знаходиться у визначених місцях. Заклад забезпечено в достатній кількості вогнегасниками.

Обладнання харчоблоку:


з/п

Найменування технологічного обладнання

Кількість

1.

Плита електрична 6-х комф. З духовкою.

1

2.

Електробойлер

1

3.

Електром’ясорубка

1

4.

Холодильник побутовий

1

5.

Морозильна камера

1

Обладнання спортивної зали

Спортивне обладнання, інвентар

Кількість (шт.)

гімнастична стінка

1

лава гімнастична

1

м’ячі різного розміру

30

кеглі

1 набір

скакалки

30

обручі

5

прапорці

20

м’яч для фітнеса

1

Музична зала естетично оформлена. В ній є фортепіано, ширма для демонстрування дорослими та дітьми лялькового театру, штучна ялинка з набором прикрас, килими, дитячі музичні інструменти, музично-дидактичні ігри, атрибути для виконання музично-ритмічних рухів, іграшки, стільці дитячі та дорослі тощо.

Директор Вікторія ЯРМОЛЕНКО

Поділитися: