ХХVІІ сесія VІІІ скликання

Порядок денний
двадцять сьомої сесії
Великодобронської сільської ради VIII скликання
21.12.2022 р. від 15:00 (к. ч.)

Протокол

446 Про план роботи Великодобронської сільської ради на 2023 рік.
447 Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік.
448 Про бюджет Великодобронської сільської територіальної громади на 2023 рік.
449 Про затвердження структури виконавчих органів Великодобонської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів.
450 Про умови оплати праці Великодобронського сільського голови та затвердження Положення про преміювання працівників апарату Великодобронської сільської ради.
451 Про звіти старост Великодобронської сільської ради про проведену роботу за 2022 рік.
452 Про присвоєння чергових рангів посадових осіб місцевого самоврядування.
453 Про внесення змін до програми «Турбота» Великодобронської сільської ради на 2022-2025 роки.
454 Про затвердження Програми «Шкільне харчування на 2023 рік.
455 Про затвердження Програми забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання на 2023 рік.
456 Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту по Великодобронській сільській раді на 2023 рік.
457 Про затвердження Програми розвитку культури та мистецтва у Великодобронській сільській раді на 2023 рік.
458 Про затвердження програми «Розвиток земельних відносин Великодобронської сільської ради на 2023 рік.
459 Про затвердження Програми проведення заходів із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха, на території Великодобронської сільської ради на 2023 рік.
460 Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Великодобронської сільської ради на 2023 рік.
461 Про затвердження Програми фінансування витрат на надання пільг окремим категоріям громадян за послуги звʼязку на 2023 рік.
462 Про програму будівництва (придбання) житла у Закарпатській області.
463 Про Програму відновлення фонду захисних споруд цивільного захисту області та підтримання їх у готовності до використання за призначенням у 2022-2023 роках.
464 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки гр. Товт Б.Б.
465 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки гр. Томаші К.Б.
466 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки гр. Федурцьо І.І.
467 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки гр. Келемен А.З.
468 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки гр. Шандор Й.Й.
469 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки гр. Годор І.С.
470 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки гр. Дʼєрдь Ю.Я.
471 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки та передачу у власність Сільва К.Е.
472 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки та передачу у власність Балог С.К.
473 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки та передачу у власність Дзябко Л.В.
474 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки та передачу у власність Комоні А.А.
475 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки та передачу у власність Шутов З.З.
476 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки та передачу у власність Дьерке Л.І.
477 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки та передачу у власність Шітев З.В.
478 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки та передачу у власність Надь Е.Б.
479 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки Симочко І.І.
480 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки Молнар В.А.
481 Про затвердження проекту землеустрою щодо відновлення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у власність Сані Н.М.
482 Про затвердження проекту землеустрою щодо відновлення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у власність Бадо М.Й.
483 Про внесення змін до рішення 9-ї сесії 22-го скликання від 24 квітня 1997 року Малодобронської сільської ради.
484 Про надання дозволу на поділ земельної ділянки ФГ «Пінте».
485 Про надання дозволу на поділ земельної ділянки ФГ «Еріка».
486 Про надання дозволу на поділ земельної ділянки ФГ «Андраш».
487 Про відмову в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Баті Є.К.
488 Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Дзябко Л.В. у власність.
489 Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок право оренди на які виставляється на земельні торги окремими лотами.
490 Про реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку.
Поділитися: