20.06.2022
19 червня – день медичного працівника в Україні. Із цього приводу, сьогодні, в рамках урочистого обіду, сільський голова Надь Федір подякував медичним працівникам за безперебійну роботу, що надається населенню. Стосовно майбутньої співпраці, наполягав присутніх в тому, що сільська рада продовжує підтримувати у межах своєї компетенції наших медиків у їхній роботі.
![](/sites/velykodobronska.ukraina.org.ua/files/styles/compressor/1200x900/inline-images/zDnemMed_.jpg?itok=A9jajIfD)
У заході присутні були працівники закладів охорони здоров’я, які розташовані на території сільської ради.
Дякуємо за Вашу сумлінну повсякденну роботу, бажаємо Вам міцного здоров’я, витримки та терпіння у ці важкі часи.