1 пленарне засідання

Порядок денний
перше пленарне засідання восьмої сесії
Великодобронської сільської ради VIII скликання
14.07.2021 р. 15:00 (к. ч.)

Протокол

Порядок денний Проєкт рішення Рішення
1. Про затвердження статутів будинків культури Великодобронської сільської ради Ужгородського району, закарпатської області.
2. Про приймання майна, основних засобів та інших матеріальних цінностей АЗПСМ с. Велика Добронь, с. Мала Добронь, та ФАП с. Тисаагтелек у комунальну власність Великодобронської сільської ради з балансу КНП «УРЦ ПМСД Ужгородської районної ради».
3. Про передачу основних засобів та інших матеріальних цінностей АЗПСМ с. Велика Добронь, с. Мала Добронь, та ФАП с. Тисаагтелек з балансу Великодобронської сільської ради в оперативне управління КНП «УРЦ ПМСД Ужгородської районної ради».
4. Про прийняття майна КНП «Ужгородськох районної клінічної лікарні Ужгородської районної ради Закарпатської області» у комунальну власність Великодобронської сільської ради.
5. Про внесення змін до рішення сільської ради від 23 грудня 2020 року №33 «Про бюджет Великодобронської сільської територіальної громади на 2021 рік із змінами.
6. Про відпустку сільського голови.
7. Про створення офіційного гербу територіальної громади Великодобронської сільської ради.
8. Про встановлення місцевих податків та зборів на 2022 рік. №188
9. Про затвердження положень про місцеві податкі та збори.
10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Гучок Г.Ю. у власність.
11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
13. Про надання дозволу на виготовлення проекту зесмлеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
14. Про надання дозволу на виготовлення проекту зесмлеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
15. Про затвердження проекту зесмлеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та ослуговування житлових будинків в с. Демечі, вул. Травнева у власність.
17. Про згоду на добровільну відмову від права власності та прийняття на користь комунальної власності територіальної громади нерухомого майна Катони І. І.
18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки Дудаш К. З.
19. Про надання дозволу на поділ земельної ділянки СФГ «Байус».
20. Про надання дозволу на поділ земельної ділянки СФГ «Іван».
21. Про надання дозволу на поділ земельної ділянки СФГ «Іштван».
22. Про надання дозволу на розробку детального плану земельної ділянки Васильченко І. В.
23. Про надання дозволу на розробку детального плану земельної ділянки Бадо М. Й.
24. Про надання дозволу на розробку детального плану земельної ділянки Раті А. Й.
25. Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земель с. Чомонин. №205
26. Про наданя дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної дфлянки для будівництва та обслуговування житлового будинку у власність.
27. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку у власність.
28. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання в оренду ПрАТ «Закарпаттяобленерго».
29. Про надання дозволу на рохзробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду прАТ «Закарпаттяобленерго».
30. Про надання дозволу на виготовлення проектно–кошторисної документації на облаштування стоянки на вулиці Шкільна.
Поділитися: