Х сесія VІІІ скликання

Порядок денний
десятої позачергової сесії
Великодобронської сільської ради VIII скликання
13.10.2021 р. від 15:00 (к. ч.)
Порядок денний Проєкт рішення Рішення
1. Про підтвердження членства у Асоціації органів місцевого самоврядування «Об’єднання прикордонних органів самоврядування Закарпаття».
2. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.
3. Про внесення змін до структури виконавчих органів Великодобронської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів
4. Про внесення змін до штатних розписів закладів освіти Великодобронської сільської ради.
5. Про надання дозволу на створення парку прапорів у с. Велика Добронь.
6. Про затвердження Програми соціального захисту населення Великодобронської сільської ради на 2021–2025 рр.
7. Про затвердження Положення про уповноважену особу з публічних закупівель.
8. Про приймання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Ужгородського району на баланс Великодобронської сільської ради
9. Про затвердження «Програми забезпечення державної безпеки, протидії тероризму, контрабанді, корупції та організованій злочинності на 2021 рік.»
10. Про внесення змін до рішення сільської ради від 23 грудня 2020 року №33 «Про бюджет Великодобронської сільської територіальної громади на 2021 рік із змінами.
11. Про затвердження детального плану території для забудови земельної ділянки Бадо М.Й.
12. Про затвердження детального плану території для забудови земельної ділянки для розміщення будинку ритуальних послуг в с. М. Добронь.
13. Про затвердження детального плану території для забудови земельної ділянки для розміщення будинку ритуальних послуг в с. Чомонин.
14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, припинення права постійного користування та передачу у власність земельних ділянок СФГ «Іштван».
15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, припинення права постійного користування та передачу у власність земельних ділянок СФГ «Байус».
16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки та передачу у власність.
17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки та передачу у власність.
18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки та передачу у власність.
19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки та передачу у власність.
20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельної ділянки та передачу у власність гр. Крнутяк М.Ю.
21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарств у власнісь.
22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства Трухан М.Н. у власнісь.
23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власнісь.
24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування.
25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність. №254 №254
26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення / відновлення/ меж в натурі земельної ділянки Верба Є.Ф.
27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення / відновлення/ меж в натурі земельної ділянки Балог М.Ф.
28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення / відновлення/ меж в натурі земельної ділянки Попп Т.О.
29. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку у власність.
30. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку у власність.
31. Про включення переліку другого типу обєктів комунальної власності Великодобронської сільської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.
32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж у натурі земельної ділянки та передачу у власність.
33. Про внесення змін до рішення від 30 серпня 2021 р. № 228 «Про намір передачі в оренду нерухомого майна».
34. Про намір передачі в оренду нерухомого майна: частина одноповерхової нежитлової будівлі загальною площею 19,2 к.м., розташований за адресою: с. Чомонин, вул. Широка, буд. 2.
35. Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель
36. Про передачу основних засобів та інших матеріальних цінностей з балансу Великодобронської сільської ради на баланс КЗ «Центр надання соціальних послуг»
37. Про затвердження «Порядку присвоєння та зміни поштових адрес (поділ з присвоєнням поштових адрес або окремого поштового номера) об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна на території Великодобронської сільської ради».
38. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність.
39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж в натурі земельних ділянок Великодобронського сільського споживчого товариства.
Поділитися: