ХІІІ сесія VІІІ скликання

Порядок денний
тринадцятої позачергової сесії
Великодобронської сільської ради VIII скликання
28.01.2022 р. від 15:00 (к. ч.)

Протокол

Порядок денний Проєкт рішення Рішення
1. Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.
2. Про затвердження річного звіту за 2021 рік.
3. Про внесення змін до рішення сільської ради від 23 грудня 2021 року «Про бюджет Великодобронської сільської територіальної громади на 2022 рік».
4. Про внесення змін до рішення сільської ради від 23 грудня 2021 року «Про бюджет Великодобронської сільської територіальної громади на 2022 рік» зі змінами.
5. Про внесення змін до рішення сільської ради від 23 грудня 2021 року № 298 «Про бюджет Великодобронської сільської територіальної громади на 2022 рік».
6. Про затвердження Положення Центру надання соціальних послуг Великодобронської сільської ради у новій редакції.
7. Про створення комунального підприємства «Імпульс» Великодобронської сільської ради та затвердження статуту.
8. Про призначення директора КП «Імпульс» Великодобронської сільської ради.
9. Про затвердження Положення про організацію та проведення ярмаркової та фестивальної діяльності на території Великодобронської територіальної громади.
10. Про прийняття на баланс сільської ради об'єкт нерухомого майна Комплекс.
11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель в с. Велика Добронь, вул. Шкільна, 6.
12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель у постійне користування релігійній громаді реформатської церкви с. Мала Добронь.
13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель у постійне користування релігійній громаді реформатської церкви с. Чомонин.
14. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання в оренду ПрАТ «Закарпаттяобленерго».
15. Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення.
16. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою Молнар Т.Т., мешканця с. Чомонин вул. Миру, 309.
17. Про відмову в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Стельмах В.В.
18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
19. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Сабов Е.Т.
20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність Шомоді К.Т.
21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність Бадо Т.Т.
22. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність.
23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господаських будівель і споруд гр. Попович А.А.
24. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність.
25. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність Дудаш К.З.
26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відведення/ меж в натурі земельної ділянки Бадо Б.М.
27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відведення/ меж в натурі земельної ділянки Томаші А.В.
28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відведення/ меж в натурі земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відведення/ меж земельної ділянки гр. Надь О.О. мешканця с. Чомонин, вул. Роз, 21.
30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відведення/ меж в натурі земельної ділянки гр. Дудаш К.З.
31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відведення/ меж в натурі земельної ділянки гр. Раті А.Ф.
32. Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за кошти державного та місцевого бюджетів в 2022 році.
33. Про затвердження штатних розписів закладів загальної середньої та дошкільної освіти на 2022 рік.
34. Про звіти старост Великодобронської сільської ради про проведену роботу за 2021 рік.
Поділитися: