Склад постійних комісій

Список постійної комісії
Великодобронської сільської ради

1. Конкурсна комісія на заміщення вакантних посад посадових осіб
виконавчого комітету Великодобронської сільської ради

1. Яворська Беата Арпадівна голова
2. Сігеті-Шера Наталія Юліївна секретар
3. Бенедек Єва Миколаївна член
4. Годор Балінт Балінтович член
5. Дьордяк Василь Петрович член

2. Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних
ситуації Великодобронської сільської ради

1. Надь Федір Федерович голова
2. Годор Балінт Балінтович заступник
3. Сігеті-Шера Наталія Юліївна заступник
4. Торма Саболч Васильович секретар
5. Бокшо Андрій Андрійович член
6. Дьордяк Василь Петрович член
7. Кантор Йосип Цожефович член
8. Катона Адальберт Андрашович член
9. Кустрьо Оксана Сергіївна член
10. Молнар Аттіла Міклошович член
11. Торма Василь Васильович член
12. Шандор Єлізівета Василівна член

3. Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов'язаної з
поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, спричиненої
SARS-CoV-2

1. Годор Балінт Балінтович голова
2. Кантор Йосип Цожефович заступник
3. Кустрьо Оксана Сергіївна секретар
4. Бенедек Іштван Федорович член
5. Бокшо Андрій Андрійович член
6. Дьерке Віктор Д. член
7. Молнар Аттіла Міклошович член
8. Сенькіна Маряна Іванівна член
9. Сігеті-Шера Наталія Юліївна член
10. Торма Василь Васильович член

4. Постійно діюча комісія з питань поводження з безхазайними
відходами на території Великодобронської сільської ради

1. Сігеті-Шера Наталія Юліївна голова
2. Сенькіна Маряна Іванівна секретар
3. Балог Василь Л. член
4. Дьерке Віктор Д. член
5. Дьордяк Василь Петрович член
6. Кіш Василь А. член

5. Конкурсна комісія Великодобронської сільської ради з відбору
суб’єктів оціночної діальності для проведення експертної грошової
оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення,
на яких розташовані об’єкти нерухомого майно

1. Надь Федір Федерович голова
2. Годор Балінт Балінтович заступник
3. Сенькіна Маряна Іванівна секретар
4. Бенедек Єва Миколаївна член
5. Дьордяк Василь Петрович член

6. Постійно діюча комісія з питань евакуації Великодобронської
сільської ради

1. Сігеті-Шера Наталія Юліївна голова
2. Годор Балінт Балінтович заступник
3. Яворська Беата Арпадівна секретар
4. Балог Агнеса Федорівна член
5. Бокшо Андрій Андрійович член
6. Гіді Ержебет Олександрівна член
7. Дьордяк Василь Петрович член
8. Молнар Аттіла Міклошович член
9. Раті Гізелла-Сінтія Адальбертівна член
10. Торма Василь Васильович член
11. Торма Саболч Васильович член
12. Фазекаш Маряна Йосипівна член

7. Постійно діюча комісія з обстеження зелених насаджень та
аварійних дерев на території Великодобронської сільської ради

1. Надь Федір Федерович голова
2. Годор Балінт Балінтович член
3. Дьордяк Василь Петрович член
4. Кантор Йосип Йожефович член
5. Мусь Сергей Анатолійович член

8. Комісія з питань захисту прав дитини виконавчого комітету
Великодобронської сільської ради

1. Надь Федір Федерович голова
2. Сігеті-Шера Наталія Юліївна заступник
3. Балог Олена Адальбертівна член
4. Бокшо Андрій Андрійович член
5. Годор Андрій Стефанович член
6. Кантор Йосип Йожефович член
7. Катко Василь Васильович член
8. Молнар Аттіла Міклошович член
9. Попович Юрій Миколайович член
10. Торма Василь Васильович член


9. Комісія по підтвердженню місця проживання ромського населення
на території Великодобронської сільської ради

1. Надь Федір Федерович голова
2. Бокшо Андрій Андрійович член
3. Молнар Аттіла Міклошович член
4. Попович Юрій Миколайович член
5. Сенькіна Мар’яна Іванівна член
6. Торма Василь Васильович член